Prošle su subote 10.06.2017. godine u Vezišću održani još jedni Lipanjski susreti Milke Trnine u organizaciji Mješovitog pjevačkog zbora Milka Trnina, Mjesnog odbora Vezišće, a u suradnji s Općinom Križ. U svečanom mimohodu kroz Vezišće sudjelovali su raspjevani učesnici, a u 18 sati na ljetnoj pozornici nastupali Limena glazba DVD-a Križ, KUD Graničar Križ, KUD Valentinovo Zagreb, KUD Stjepan Šajnović Osekovo, Mješoviti pjevački zbor Milka Trnina Vezišće, Udruga umirovljenika i građana RADOST Križ i KUD Čazma iz Čazme. Općinski načelnik Općine Križ, Marko Magdić otvorio je program Lipanjskih susreta, zaželjevši svima uspješan nastup i tradicionalno druženje. Predsjednik Mjesnog odbora Vezišća Tihomir Tićak i predsjednica Mješovitog pjevačkog zbora Dragica Lochert na kraju su se zahvalili svim učesnicima na sudjelovanju u programu i nastavku dugogodišnje tradicije.