U utorak 27.06 2017. godine, održana je Izvanredna izborna skupština LAG-a Moslavina. Skupštinu je otvorio bivši predsjednik Andrija Rudić, a istoj je prisustvovalo 34 redovna člana LAG-a. Na Izvanrednoj sjednici LAG-a sudjelovali su i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić kao potpredsjednik LAG-a Moslavina i zamjenik Općinskog načelnika Općine Križ Zlatko Hrastić.

Nakon nedavnih lokalnih izbora došlo je do promjena u pojedinim JLS, čiji su predstavnici u tijelima LAG-a, pa je tako novoizabrani predsjednik LAG-a, gospodin Zlatko Babić, gradonačelnik Grada Kutine, a dopredsjednik LAG-a je novoizabrani gradonačelnik grada Garešnice, gospodin Josip Bilandžija. Za nove članove koordinacijskog tijela uz već navedene promjene, imenovani su Nikola Horvat i novi načelnik Općine Dubrava Tomislav Okroša. Svi novoizabrani predstavnici JLS-a izrazili su spremnost na suradnju u ostvarivanju zajedničkih ciljeva LAG-a. Skupština je jednoglasno donijela odluke o imenovanju predsjednika i potpredsjednika, imenovanju osobe ovlaštene za zastupanje LAG-a, imenovanju likvidatora, razrješavanju i imenovanju članova Upravnog odbora, promijeni člana Nadzornog odbora, te odluku o imenovanju članova koordinacijskog tijela LAG-a.