U subotu je u Križu održan 4. susret limenih glazbi u organizaciji Limene glazba DVD-a Križ koji je svečano otvorio Općinski načelnik Općine Križ, Marko Magdić zajedno sa voditeljem Limene glazbe Željkom Dokupilom, te je publika mogla uživati u širokom spektru glazbenih stilova čak 8 limenih glazbi uz goste KUD Graničar Križ i KUD „Jedinstvo“ iz Splita, koji su u sklopu susreta limenih glazbi održali program svojeg „Proljetnog koncerta“. Prvi su nastupali domaćini Limena glazba DVD-a Križ koja će na godinu proslaviti 90 godina rada i postojanja, a iza njih Puhački orkestar Čazma, Puhački orkestar DVD-a Velika Gorica, Limena glazba Općine Kotoriba, Limena glazba DVD-a Kloštar Ivanić, Limena glazba Češke besede Ljudevit Selo, Puhački orkestar Češke besede Hercegovac i Limena glazba KUD-a „Preporod“ Dugo Selo. KUD „Graničar“ održao je zajedno sa gostima KUD „Jedinstvo“ iz Splita, zajednički koncert na oduševljenje sve prisutne publike. Zajedničko druženje svih učesnika i gostiju trajalo je do kasnih noćnih sati uz obećanje i dogovor o novim susretima.