Općinski načelnik Općine Križ dana 30.07.2018. godine donio je ODLUKU o poništenju Javnog natječaja za davanje u zakup poslovnoga prostora u Križu za rad političkih stranaka. Poništava se Javni natječaj za davanje u zakup poslovnoga prostora u Križu za rad političkih stranaka, na adresi Trg Svetog Križa 13, koji se nalazi u Staroj zgradi – u parku Križ (k.č.br. 575/3 k.o. Križ), unutarnji peti ulaz s lijeve strane, površine 18 m2, koji je objavljen na internetskoj stranici i oglasnoj ploči Općine Križ, kao i u Narodnim novinama br. 54/2018 od 13.06.2018. godine. Po navedenom Javnom natječaju nije bilo podnesenih ponuda.

Odluka o poništenju Javnog natječaja za davanje u zakup poslovnoga prostora u Križu – 30.07.2018.