Poštovani roditelji,

Općina Križ u suradnji s Zagrebačkom županijom po prvi put u povijesti osigurala je sredstva za nabavu udžbenika za sve učenike Osnovne škole Milke Trnine. Za sljedeću školsku godinu osigurana su sredstva u ukupnom iznosu od 298.104,00 kuna, od čega Općina Križ osigurava 123.734,00 kuna, a Zagrebačka Županija 174.370,00 kuna za nabavu kompleta udžbenika i radnih bilježnica za obvezne predmete.

Udžbenike i radne bilježnice za izborne predmete (vjeronauk, informatika, njemački jezik), povijesni i geografski atlas i likovne mape kao i bilježnice te potreban školski pribor, roditelji kupuju sami.

Naša škola je ušla u eksperimentalni program pa će učenici prvih i petih razreda dobiti sve udžbenike. Osim toga učenici sedmih razreda će dobiti udžbenike za biologiju, kemiju i fiziku.

Udžbenici će učenike dočekati na školskim klupama na početku sljedeće školske godine.