Općina Križ pokrenula je radove na sanaciji kolnika dotrajale dionice nerazvrstane ceste u naselju Širinec i to od spoja sa Županijskom cestom do križanja sa Poduzetničkom cestom (ukupne duljine oko 800 metara). Vrijednost radova je nešto više od 300.000,00 kuna, a isti obuhvaćaju asfaltiranje kolnika u dva sloja, uređenje bankina i oborinsku odvodnju.

Promet će povremeno biti zatvoren u potpunosti i to u periodu izvođenja radova od 03.06.2020. godine do 10.06.2020. godine. U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti van predviđenog roka.

U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike naselja Širinec da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

Zahvaljujemo na razumijevanju.
Općinski načelnik Općine Križ:
Marko Magdić, struč. spec. oec.
Zamjenik Općinskog načelnika Općine Križ:
Zlatko Hrastić