OBAVIJEST GRAĐANIMA o radovima asfaltiranja kolnika u naselju Bunjani

o             U cilju što kvalitetnijeg rješavanja pitanja dotrajalih prometnica na svom području, Općinski načelnik Općine Križ pregovarao je s predstavnicima Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije, a rezultat pregovora je sanacija kolnika preostalog dijela županijske ceste oznake ŽC 3124 kroz naselje Bunjani odnosno do granice s Gradom Ivanić-Gradom.

o             Očekivani početak radova pripreme za asfaltiranje navedene ceste je  12. 04. 2021. godine, a cjelokupni radovi trajati će najviše 10 radnih dana. Radovi obuhvaćaju frezanje postojećeg oštećenog nekvalitetnog asfalta, izravnanje površine kolnika, izradu novog habajućeg sloja te uređenje bankina.

o             U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike naselja Bunjani da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

o             U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti izvan najavljenog roka.

o             Zahvaljujemo na razumijevanju.

Općinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić, struč. spec.oec.