Općinski načelnik Općine Križ danas je darivao svu djecu Dječjeg vrtića Križ i predškolece prigodnim slatkim poklon paketima. Mališane su posebno razveselile šarene edukativne slikovnice, a za one nešto starije, predškolce, osigurane su vježbenice kroz koje mogu proširiti svoja znanja i vještine za predstojeće školske dane. Kako bi uljepšali i upotpunili blagdane i zimske praznike svoj djeci Osnovne škole Milke Trnine Križ, Općinski je ravnatelju škole Zlatku Hasanu uručio ulaznice za klizalište na Salaj landu za sve učenike Osnovne škole. Besplatno klizanje koje uključuje i posudbu klizaljki odnosi se na dane 27., 28., i 29.12.2017. godine u periodu od 8-14 sati na Božićnoj prići obitelji Salaj, odnosno Salaj landu.