Općina Križ u suradnji s Križevačkom udrugom pivara po prvi put organizira novu manifestaciju u Općini Križ, Krigl fest – Craft & gril & rock fest i to u subotu 26.05.2018. godine od 16 sati. Samo tjedan dana nakon utrke Cross Hill Run, Općina Križ priprema događaj koji će u Križ dovesti ljubitelje piva iz cijele Hrvatske.
Na Krigl festu svoje će pive predstaviti sve popularniji Crafter’s koji ove godine opskrbljuje pivom „In music“ festival u Zagrebu, zatim Pivovara Daruvar, Križevačka pivovara i Križevačka udruga pivara.

Program Krigl fest započinje u petak 25.05.2018. godine u 20 sati, i to predstavom „Pivo“ teatra Gavranu u 20 sati u Domu kulture Josip Badalić Križ. Uoči predstave moći će se degustirati i pivo Križevačke udruge pivara, koje je spravljeno u kućnim uvjetima.
Krigl fest započinje od 16 sati 26.05.2018. godine u centru Križa, a osim desetak vrsti craft piva bit će tu i roštilj te zabavne pivske natjecateljske igre za posjetitelje. U 18 sati u Galeriji Križ otvorit ćemo izložbu pivskih flaša Ivana Dukarića (Duke), a nakon toga uz dobru hranu i pivu te brojna iznenađenja, slijedi i  nastup rock banda Yellow submarine.

U slučaju kiše Krigl fest će se održati u Društvenom domu u Križu

krigl fest letak a6