Na internetskim stranicama Zagrebačke županije u rubrici  Natječaji i javni pozivi, objavljen je Javni poziv za uključivanje u Program izobrazbe iz područja poduzetništva i kontinentalnog turizma.

Na poziv se mogu odazvati registrirane pravne osobe ( trgovačka društva, obrti, udruge, zadruge, obiteljska poljoprivredna gospodarstva i dr.) s područja Zagrebačke županije, koje se aktivno bave turizmom. Polaznik može biti vlasnik pravne osobe ili zaposlenik u pravnoj osobi, ili član obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, sa završenom minimalno srednjom stručnom spremom.
Program izobrazbe odvijat će se od početka rujna u trajanju 12 tjedana, ukupno 120 sati, petkom poslijepodne i subotom prijepodne po 5  sati predavanja, na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu.

Prijave se zaprimaju do 15. srpnja 2013. godine.
Javni poziv, prijavni obrazac i sadržaj kolegija dostavljamo u prilogu.

javni_poziv_program_izobrazbe_u_turizmu2013

program_izobrazbe_u_turizmu2013_prijavni_obrazac