Općinski načelnik Općine Križ raspisuje JAVNI NATJEČAJ za dodjelu financijske potpore udrugama u kulturi od interesa za Općinu Križ u 2017. godini

(1) Općina Križ poziva udruge, čiji su programi usmjereni na zadovoljavanje javnih potreba u kulturi od interesa za Općinu Križ, da prijave svoje programe/projekte za sljedeća prioritetna područja:

• Jačanje kapaciteta udruga u kulturi za rad usmjeren na zadovoljavanje javnih potreba u kulturi sukladno Programu.
  • Jačanje kapaciteta udruga u kulturi koje doprinose razvitku i općem napretku Općine Križ te promiču njezin položaj i ugled kao i napredak zajednice u cjelini.

(2) Udruge mogu prijaviti programe/projekte koji doprinose razvoju kapaciteta udruga u kulturi za rad usmjeren na zadovoljavanje javnih potreba u kulturi sukladno Programu ili programe/projekte koji doprinose kvaliteti života, razvitku i općem napretku Općine Križ za sljedeće aktivnosti:

• zaštita, očuvanje i promicanje kulturnih dobara,
  • izložbena djelatnost,
  • knjižna i nakladnička djelatnost,
  • scenska djelatnost,
  • glazbena djelatnost,
  • programi kulturnog amaterizma,
  • programi i manifestacije od značaja za Općinu Križ,
  • programi umjetničkog i kulturnog stvaralaštva,
  • programi kulturne suradnje,
  • programi usmjereni na poticanje razvoja i općeg napretka Općine Križ.

(3) Ukupno planirana vrijednost Javnog natječaja za dodjelu financijske potpore udrugama u kulturi od interesa za Općinu Križ u 2017. godini je 150.000,00 kuna.

Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom programu/projektu je 1.000,00 kuna, a najveći iznos po pojedinom programu/projektu je 30.000,00  kuna.

(4) Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 20.03.2017. godine.

CJELOVITI TEKST NATJEČAJA PROČITAJTE OVDJE: Javni natječaj za dodjelu financijske potpore udrugama u kulturi od interesa za Općinu Križ u 2017. godini

PRILOZI:

Upute za prijavitelje – Javni natječaj za dodjelu financijske potpore udrugama u kulturi od interesa za Općinu Križ u 2017. godini

OPISNI OBRAZAC PROGRAMA 2017.

OBRAZAC PRORAČUNA 2017.

Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja

Obrazac izjave o nepostojanju duga

Obrazac izjave o nekažnjavanju

Obrazac za ocjenu kvalitete Javni natječaj 2017.

OBRAZAC IZVJEŠĆA ZA 2016.