Odbor za izbor imenovanja Općine Križ u punom sastavu, predsjednica Ines Dundović te članovi Blaž Prcela i Maja Lajpold, sastali su se 15.03.2018. godine te razmatrali prijedloga kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika pristiglih na Javni poziv za isticanje kandidature za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika objavljen na internetskoj stranici Općine Križ dana 14.02.2018. godine.

Odbor za izbor i imenovanja Općinskog vijeća Općine Križ, izvršio je provjeru formalnih uvjeta prijavljenih kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te je utvrdio da su sve kandidature pravovaljane jer su podnesene od strane ovlaštenog predlagatelja, da su iste pravovaljane, potpune i pravilno sastavljene i s propisanim dokazima te da svi prijavljeni kandidati ispunjavaju uvjete za izbor vezano za dob i prebivalište na području Općine Križ. Sukladno navedenom formalne uvjete za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika ispunjava svih 6 prijedloga, odnosno kandidatura. Na temelju navedenog, Odbor za izbor i imenovanja sastavlja, utvrđuje i objavljuje na internetskoj stranici Općine Križ, Izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te popis važećih kandidatura.

Saziv sjednice Odbora za izbor i imenovanja

Zapisnik sa sjednice Odbora za izbor i imenovanja

Izvješće o provjeri formalnih uvjeta za izbor Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te popis važećih kandidatura