• 16 lipnja, 2018
  • 5:00 pm
  • Vezišće

U subotu 16.06.2018. godine očekuje nas još jednom red plesa red pjesme na tradicionalnim Lipanjskim susretima Milke Trnine u Vezišću i to u organizaciji Mjesnog odbora Vezišće i Mješovitog pjevačkog zbora Milka Trnina Vezišće. Osim dobre zabave očekuje vas i odlična tradicijska ali i zabavna glazba uz nastup benda Modri biseri u večernjim satima te slasna gastronomska ponuda i šarani na rašljama.

Program:

16 sati/ Natjecane u lovu ribe udicom na plovak ŠRU Šaran, ribnjak Milke Trnine Vezišće

16 sati/ Finale kupa nogometnog središta Križ za sve uzraste (11 sati pioniri, 11:30 sati kadeti,

16 sati juniori i 17 sati seniori)

17:15 sati/ svečani mimohod Vezišćem

18 sati/ kulturno umjetnički program na ljetnoj pozornici Doma kulture Milke Trnine

20 sati/ zabavni program uz Modre Bisere

Nastupaju: Mješoviti pjevački zbor Milka Trnina Vezišće, Limena glazba Križ, Udruga umirovljenika Općine  Križ, Udruga umirovljenika i građana Radost Križ, Udruga umirovljenika Općine Kalnik, Društvo za kulturu i umjetnost Ivan Kukuljević Sakcinski, KUD Sv. Ana Radikovci, KUD Stjepan Šajnović Osekovo, KUD Čazma, KUD Stružec, KUD Graničar Križ.