• 5 ožujka, 2020
  • 6:00 pm
  • Vijećnic Općine Križ

Poštovani sugrađani,

Radeći odgovoran posao Općinskog načelnika Općine Križ unazad 6 godina, shvatio sam da unatoč profilima na društvenim mrežama Općine i Načelnika, Internet stranici Općine Križ, Obiteljskom radio Ivaniću, Mreži TV, 01 Portalu, biltenu Općine Križ info te osobnim primanjem građana kao i svakodnevnoj komunikaciji, još uvijek postoji dobar dio ljudi koji nisu informirani o tome što se radi, koje obaveze i dio posla radi Općinski načelnik, Općinsko vijeće i službenici Općine Križ. Koji su to problemi s kojima se svakodnevno susrećemo te kakvi su planovi i aktivnosti koje provodimo i planiramo.

Da bi izbjegli neinformiranost, priče rekla-kazala i općenito sve teme i probleme, pozivam vas jednom mjesečno u predvečernjim satima da zajedno diskutiramo i otvoreno pričamo o svemu što vas zanima i što ste htjeli znati. Pitajte, kritizirajte, predlažite. Isto tako, podsjećam da Općinski načelnik ne odgovara na Facebook stranicama Želim bolju Općinu-bilo koje vrste, jer su to privatne stranice. Općina Križ je kreirala vlastite facebook stranice koje između ostalog i plaća te se jedina službena korespondencija odvija na njima.

Prvi Dan tvorenih vrata, održati će se u četvrtak, 05.03.2020. godine, u 18 sati, u Vijećnici Općine Križ.
Veselim se susretu i dobro mi došli.

Marko Magdić, Općinski načelnik