U povodu Međunarodnog dana žena Općina Križ i Udruga Sve za nju, udruga žena oboljelih i liječenih od raka pozivaju sve na druženje u Galeriju Križ 8.03.2018. godine (četvrtak) u 18 sati.

U ugodnom razgovoru s predsjednicom Udruge Sve za nju, Almenkom Balenović i prijateljicom Udruge književnicom Rosi Kugli, provedite ugodnu večer uz red pjesme, književnosti i kolača.

Za ugodnu atmosferu pobrinuti će se svojim nastupom i Ženski vokalni sastav Ive.

I ove godine u povodu 8. ožujka, Međunarodnog dana žena, Općinski je načelnik Općine Križ donio Zaključak o izdvajanju 5.000,00 kuna Udruzi Sve za nju, u znak potpore i pomoći projektima i programima podrške ženama oboljelim i liječenim od raka.

SVE za NJU udruga žena oboljelih i liječenih od raka pruža psihosocijalni, informacijski i logističku podršku ženama oboljelima od bilo koje vrste raka. Udruzi se za pomoć mogu obratiti i članovi obitelji. Temeljni ciljevi Udruge su pružanje infomacijske, psihološke i logističke pomoći ženama oboljelima od bilo koje vrste raka, kao i njihovim obiteljima kroz projekt Centar za psihološku pomoć, te promocija prevencije bolesti i razvoj zdravog stila života, educiranje i izdavaštvo u funkciji edukacije i prevencije. Udrugu su osnovale tri pacijentice: Vesna Andrijević-Matovac, Bojana Benović i Almenka Balenović.