Ovog vikenda, 02.04.2017. godine održano je 17. otvoreno prvenstvo Karlovac, u mini i super mini rukometu za djevojčice i dječake i to u tri sportske dvorane u Karlovcu. Ukupno je u kategoriji super mini rukomet za djevojčice rođene 2007. godine i mlađe bilo 10 grupa po 4 ekipe od 10 igrača. U kategoriji s 40 najboljih ekipa iz cijele Hrvatske, sedam djevojčica Ženskog rukometnog kluba Trnina ostvarilo je povijesni rezultat kluba te nakon srčane i sportske borbe zaslužno zauzelo mjesto među osam najboljih ekipa Hrvatske.

Iako je ekipa od sedam djevojčica jedva stigla na prvu utakmicu zbog prometne nesreće radi koje je tog dana bila zatvorena autocesta A1 između Zagreba i Karlovca, u svojoj su grupi sa tri pobjede i 6 bodova zauzele prvo mjesto.

1. ŽRK TRNINA – ŽRK KOLAPIS OZALJ 10: 6
  2. ŽRK TRNINA – ŽRK BISTRA 11:6
  3. RŠK KARLOVAC 1 – ŽRK TRNINA 7:12

Nakon uvjerljivih pobjeda ostvarile su direktan prolaz u osminu  velikog finala gdje su se susrele sa ŽRK LIPA PAKRAC.

ŽRK TRNINA – ŽRK LIPA PAKRAC  22:6

U četvrtfinalu zaigrale su sa ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC te zbog male dekoncentracije i umora na početku susreta izgubile su  utakmicu s vrlo malom razlikom.

ŽRK TRNINA – ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC 11:14

Ovaj plasman je za sada najveći uspjeh ŽRK Trnine i zasigurno velik poticaj za dalje.

Općinski načelnik Općine Križ čestita svim malim rukometašicama, njihovim trenericama i roditeljima koji ih bodre.