NASTAVLJAMO S PETICIJOM ZA OČUVANJE GIMNAZIJE!

Hvala Vam na velikom odazivu na potpisivanju peticije. Jako sam ponosan što smo se svi ujedinili oko pitanja očuvanja naše gimnazije i to  mi je velika motivacija u borbi da zaštitim ono što nam pripada. Rezultate peticije komunicirat ću u službenom očitovanju koje će Općina Križ dati u sklopu javnog savjetovanja, a koristit ću ih i na svim službenim sastancima s ciljem da resornom ministru, saborskom odboru i drugim relevantnim institucijama dokažem kako je odluka o ukidanju gimnazije pogrešna.

Niz je još nelogičnosti koje ova Odluka nosi sa sobom i borit ću se da to dokažem. Hvala vam što me u tome podržavate.Za one koji nisu bili u mogućnosti potpisati peticiju, pozivam Vas da to napravite od danas, u uredovno vrijeme u Općinskoj upravi Općine Križ.

Danas smo u našoj Gimnaziji održali konferenciju za medije s ciljem isticanja ove problematike na još višem nivou. Prilozi s konferencije za medije biti će, između ostalog, emitirani danas na HRT-u 4 u Zagrebačkoj panorami od 18 sati te na Mreži TV u 18 sati.

Hvala Vam uime svih dosadašnjih i nadam se budućih učenika Gimnazije u Križu!

Općinski načelnik Općine Križ
Marko Magdić