NOVO RUHO VATROGASNOG SPREMIŠTA U OBEDIŠĆU

Završeni su radovi na uređenju vatrogasnog spremišta u Obedišću. Za novo ruho vatrogasnog spremišta DVD-a Obedišće Općina Križ izdvojila je 100.000,00 kuna od čega je nešto manje od 40.000,00 kuna sufinancirano od strane Zagrebačke županije. Radovi su obuhvatili uređenje vanjske ovojnice, odnosno fasade te izmjenu stolarije.

DJEČJI DAN U NOVOSELCU

Općina Križ za sve mališane organizira Dječji dan u Novoselcu. Pripremili smo 10 šarenih napuhanaca na kojima će djeca moći uživati od 13 do 20 sati u subotu 7. svibnja 2022. godine na livadi iza Društvenog doma u Novoselecu. Zabava je besplatna, a bit će i prigodno osvježenje za roditelje. Ako vremenske prilike ne budu dobre, odnosno ukoliko bi padala kiša, događaj će se održati u nekom drugom terminu o čemu ćete biti informirani putem Internet stranice Općine Križ, Facebooka i Instagrama.