ONLINE BOŽIĆNI KONCERT LIMENE GLAZBE DVD-A KRIŽ

Tradicionalni Božićni koncert limene glazbe DVD-a Križ ove godine zbog pandemije corona virusa biti će online i moći će se pratiti putem facebook stranice Limena glazbe.

Koncert se održava u subotu 18. prosinca 2021. godine s početkom u 19.00 sati. Od prilike 15 minuta prije početka koncerta na facebook stranici Limena Glazba Dvd-a Križ, a lili i facebook stranici Općine Križ, biti će objavljen link preko kojega možete uživo pratiti koncert.

Također ispred kina, odnosno Doma kulture Josipa Badalića, biti će postavljen video zid na kojemu će se prenositi koncert iz kino sale, te će se moći pogledati izvana, sukladno s epidemiološkim mjerama.

Pozivaju se i ugostitelji s područja Općine Križ da u vrijeme koncerta, ukoliko za to imaju mogućnost, isti prenose u svojim lokalima.