Čestitka povodom Međunarodnog praznika rada

Drage sugrađanke i sugrađani,

Pravo na rad i pravo na život od vlastitog rada su civilizacijske vrijednosti kojih se prisjećamo za Međunarodni praznik rada. Zajedno se moramo zalagati za njihovo što lakše ostvarenje.

U ova izazovna vremena neka nam ideja vodilja uvijek bude da uz solidarnost i zajednički rad možemo stvoriti bolje radno ozračje, uvijek biti u službi svojih građana te našu Općinu učiniti još ugodnijim mjestom za život.

Svim radnicama i radnicima koji žive od svoga rada, prehranjuju svoje obitelji, školuju svoju djecu i privređuju za opće dobro zajednice, svima koji su ne svojom krivicom ostali bez posla, svim umirovljenicima koji su završili svoj radni vijek, mladima koji stječu obrazovanje ili čekaju zaposlenje, svim stanovnicima Općine Križ, od srca čestitam 1. svibnja, Međunarodni praznik rada i blagdan svetog Josipa Radnika.

Općinski načelni Općine Križ
Marko Magdić struč. spec. oec.