Uskrsne pisanice Općine Križ

Uskrsne pisanice Općine Križ i ove su godine s posebnom radošću uredile odgojiteljice i djeca  Dječjeg vrtića Križ. Uskrsna pisanica objekta Križ koju su oslikala djeca postavljena je u centru Križa, a u centru Novoselca  biti će postavljena pisanica koju su uredile odgojiteljice objekta Novoselec.

Poruka mališana Dječjeg vrtića Križ:

Dragi svi – maleni  i veliki u našoj općini… Ponovo nam stiže najveći blagdan kršćanskog svijeta – Uskrs. Taj dan je znamen da se život, uvijek ponovo rađa i obnavlja, pun je nade i ljubavi, a posebno raduje djecu – svojim šarenilom i radošću.

Podsjeća nas da nam je, svima, zadaća – voljeti i poštovati svako živo biće koje nas okružuje i spasiti svijet – ljubavlju.

Naši (i vaši) maleni i najmiliji u svojim srcima nose i njeguju ljubav.

Svojim pisanicama djeca nam, svima, poručuju – volimo se i tako postanimo ljudi!

Sretan Uskrs vama i cijelom svijetu žele djeca i odrasli Dječjeg vrtića Križ.