PROGLAŠENA PRIRODNA NEPOGODA POTRES ZA PODRUČJE OPĆINE KRIŽ

Župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić dana 27. siječnja  2021. godine proglasio je prirodnu nepogodu uzrokovanu potresom za područje općina Bedenica, Bistra, Brdovec Brckovljani, Dubrava, Dubravica, Gradec, Jakovlje, Klinča Sela, Kloštar Ivanić, Kravarsko, Križ, Luka, Marija Gorica, Orle, Pisarovina, Pokupsko, Pušća, Rakovec i Rugvica te gradova Dugo Selo, Ivanić-Grad, Jastrebarsko, Samobor, Velika Gorica, Vrbovec i Zaprešić zbog velikih šteta na stambenim, gospodarskim, javnim, kulturnim i drugim objektima koje su nastale 29. prosinca 2020. godine.

Općinsko povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda Općine Križ obavještava sve zainteresirane osobe da štete mogu prijaviti na email: info@opcina-kriz.hr ili osobnom dostavom u općinsku upravu Općine Križ, obavezno uz popunjeni Obrazac PN i prilaganje fotografija o nastaloj šteti,  zaključno s 04.02.2021. godine.

Napominjemo da svi oni koji su do sada prijavili štetu putem maila ili osobnim dolaskom, su dužni PONOVNO izvršiti prijavu štete putem propisanog obrasca PN.

obrazacPN_potres2021

odluka o proglašenju PN POTRES