OPĆINA KRIŽ OSIGURALA SREDSTVA ZA DARIVANJE OSOBA STARIJIH OD 90 GODINA

U povodu 1. listopada, Međunarodnog dana starijih osoba, prigodnim poklon paketima Općina Križ dariva starije osobe te tako nastoji naglasiti da su one važni članovi svakog društva kao i ukazati na važnost osiguravanja životne sredine koja se može prilagoditi potrebama i sposobnostima stanovnika treće dobi.

Sukladno Sporazumu o osiguranju i izdvajanju sredstava za darivanje socijalno ugroženih osoba između Općine Križ, Centra za socijalnu skrb Ivanić-Grad i Gradskog društva Crvenog križa Ivanić-Grad, ove se godine daruje ukupno 32 osobe starije od 90 godina s područja Općine Križ. Pakete za koje je Općina Križ izdvojila oko 4.500,00 kn i ove će godine podijeliti Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad u suradnji s Općinskim društvom Crvenog križa Križ, a podjela će započeti 29.09.2020. godine.