OBAVIJEST GRAĐANIMA o radovima asfaltiranja dijela Selske ulice u Novoselcu

Obavještavaju se građani da je za dan 21. 09. 2020. godine (ponedjeljak) planiran početak radova pripreme i asfaltiranja dijela Selske ulice u Novoselcu.

Radovi obuhvaćaju dionicu u duljini od oko 750 metara (od raskrižja s Graničarskom ulicom do raskrižja sa Školskom ulicom). Predviđena je ugradnja novog asfaltiranog kolnika u dva sloja na nosivoj stabilizirajućoj podlozi te uređenje bankina. Vrijednost ugovorenih radova iznosi nešto manje od 190.000,00 kn.

Predviđeni rok završetka radova je 10 radnih dana.

U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično ili u potpunosti onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znakovima te pozivamo stanovnike navedene ulice da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti izvan najavljenog roka.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Općinski načelnik Općine Križ:
Marko Magdić, struč.spec.oec.