Završeno novo dječje igralište u Rečici Kriškoj

Općina Križ ove je godine izgradila čak dva nova dječja igrališta. Nakon velikog dječjeg igrališta u parku u Križu kojeg je sufinancirala INA, od danas u novom dječjem igralištu mogu uživati i mališani u naselju Rečica Kriška. Općinski je načelnik Marko Magdić obišao završeno dječje igralište u centru naselja vrijedno ukupno oko 70.000,00 kn. Izvedenim radovima zadovoljan je i predsjednik mjesnog odbora Rečice Kriške Tihomir Hermanović te je istaknuo da će se nakon što su uredili nogometno igralište, postavili novu rasvjetu, mjesni odbor potruditi i dodatno urediti prostor oko dječjeg igrališta. U tome će im zasigurno pomoći nova traktorska kosilica koju je za mjesni odbor nabavila Općina Križ.