U Vezišću održano prvenstvo Zagrebačke županije u lovu ribe udicom na plovak

Proteklog vikenda ŠRU Šaran Križ bio je domaćin Prvenstva Zagrebačke županije u lovu ribe udicom na plovak koje je održano u prekrasnoj zelenoj oazi ribnjaka Milka Trnina u Vezišću. Na natjecanju su sudjelovale ekipe s područja Zagrebačke županije, a kadeti domaćina ostvarili su zadovoljavajuće rezultate. Kadeti su zauzeli 2. mjesto ekipno, prva mjesta u sektoru osvojili su Lovro Počuć i Dominik Jerko. U pojedinačnom poretku 3. mjesto zauzeo je Dominik Jerko, a 4. mjesto Lovro Počuć i 6. mjesto Meri Mužević. Natjecatelje je pozdravio i Općinski načelnik Općine Križ Marko Magdić. Najboljima su medalje i pehare podijeli gospodin Dubravko Seketa predsjednik SRSZŽ i tajnica gospoda Marica Habeković. Iz ŠRU Šaran čestitaju svima na postignutim rezultatima te zahvaljuju roditeljima i svima koji su pomogli u organizaciji.