Na temelju članka 31. stavka 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu (“Narodne novine” br. 20/18, 115/18 i 98/19) i Odluke o raspisivanju javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ (KLASA: 320-02/20-01/50, URBROJ: 238/16-01-20-1 od 22. 04. 2020. godine) Općinsko vijeće Općine Križ objavljuje JAVNI  NATJEČAJ za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ.

Detaljnije o natječaju, sudionicima, obrascima i ostalim uvjetima pogledajte u tekstu Javnog natječaja  OVDJE

JAVNI NATJEČAJ za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ word

Predmet javnog natječaja je zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ, na području katastarskih općina Hrastilnica, Križ, Novoselec, Okešinec, Širinec i Šušnjari, koje je Programom raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ predviđeno za zakup, povrat i ostale namjene.

Površine zemljišta predviđene za zakup, daju se u zakup na rok od dvadeset i pet (25) godina s mogućnošću produljenja za isto razdoblje.

Prilog 1. popis PTC-kat.čestica-ZAKUP NA ROK OD 25 GOD.

Obrazac-ponude-ZAKUP na rok od 25 god

karte PTC – zakup na 25 god

Obrazac-gospodarskog-programa

Površine zemljišta koje su predviđene za povrat, daju se u zakup na rok do pet (5) godina s mogućnošću produljenja za isto razdoblje.

Prilog 2. popis PTC-kat.čestica-POVRAT-zakup na rok do 5 god.

Obrazc ponude-POVRAT-zakup na rok do 5 god

karte PTC-povrat-zakup na 5 god

Obrazac-gospodarskog-programa

Površine zemljišta predviđene za ostale namjene, daju se u zakup na rok do pet (5) godina s mogućnošću produljenja za isto razdoblje.

Prilog 3. popis PTC-kat.čestica-OSTALE NAMJENE-zakup na rok do 5 god.

Obrazac ponude-OSTALE NAMJENE-zakup na rok do 5 god

karte PTC-ostale namjene-zakup na 5 god

Obrazac-gospodarskog-programa

Za sve dodatne informacije vezano uz Javni natječaj obratite se svaki radni dan od 8-14 sati na broj telefona: 01/2831-517 ili e-mail: marija.vuksan@opcina-kriz.hr

ODLUKA O RASPISIVANJU JAVNOG NATJEČAJA

OVAJ JAVNI NATJEČAJ OBJAVLJUJE SE NA OGLASNOJ PLOČI I MREŽNOJ STRANICI OPĆINE KRIŽ DANA 12. 05. 2020. GODINE.

Rok za dostavu ponuda na adresu Općine Križ je 30 dana od dana objave natječaja.

Budući da zadnji dan za predaju ponuda pada na dan 11. 06. 2020. – blagdan Tijelovo, sukladno članku 81. stavku 2. Zakona o općem upravnom postupku, rok za predaju ponuda istječe u petak, 12. 06. 2020. godine, iz razloga što zadnji dan roka pada u dan blagdana, kada Općina Križ ne radi, stoga rok istječe prvoga sljedećega radnog dana.