Obavijest o reviziji Knjižnice i čitaonice Križ

Knjižnica i čitaonica Križ, Općina Križ, najavljuje da zbog zakonske obveze revizije cjelokupnog knjižničnog fonda neće raditi za korisnike od 27.01.2020. do 14.02.2020. godine. Knjižnica će ponovno početi s redovitim radom u ponedjeljak, 17.02.2020. godine.

Kako bismo imali što bolji uvid u stanje našeg fonda, pozivamo korisnike koji kasne s povratom knjiga da – do 24.01.2020. godine, vrate sve zadužene knjige koje nisu vraćene, zakasnina se neće naplaćivati, stoga molimo korisnike da iskoriste priliku i vrate građu koju duguju.

Kako bismo revizijski posao obavili temeljito i precizno, molimo korisnike za suradnju i razumijevanje.

Zahvaljujemo,

djelatnice Knjižnice i čitaonice Križ, Općina Križ

OBAVIJEST BIRAČKIM ODBORIMA

Prema obavijesti isplatitelja, naknade za rad članovima biračkih odbora za 1. i 2. krug proteklih izbora za predsjednika Republike Hrvatske isplaćene su s danom 17. 01. 2020. godine, osim onim članovima čiji podaci nisu usklađeni s REGOSOM i POREZNOM UPRAVOM ili su prijavili pogrešne IBAN RAČUNE. Tijekom ovoga tjedna rješavati će se navedene greške i potom isplatiti naknade.