PREDAVANJE ZA POLJOPRIVREDNIKE – AKTUALNE TEME

Dana 20. 01. 2020. godine u 17,00 sati u kino sali Doma kulture Josip Badalić u Križu održati će se predavanje za poljoprivrednike s temama:
– Raspolaganje poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ
– Nove mjere u programu potpora poljoprivredi na području Općine Križ za 2020. godinu.

Predavanje je namijenjeno poljoprivrednicima s područja Općine Križ u svrhu upoznavanja s načinom na koji se mogu prijaviti na natječaje za zakup državnog zemljišta te dobiti informacije o novim mjerama potpora u poljoprivredi za 2020. godinu.

Pozivamo sve zainteresirane da se odazovu ovom pozivu.

Vincekovo Udruge Škaf Križ

Udruga vinogradara i vinara „ŠKAF“ Križ poziva sve zainteresirane da im se pridruže u proslavi Vincekova, koja će se održati 18. 01. 2020. godine, u subotu u 13 sati u vinogradu obitelji Matković Dragutina u Ruškovici.