S HP-om dogovoreno radno vrijeme i besplatni platni promet za građane prema Općini Križ

Poštanski uredi Križ i Novoselec od 01.09.2019. godine radit će s korisnicima usluga ponedjeljkom od 7:30 do 17 sati, ostale dane od 7:30 do 14:30 sati; subotom i nedjeljom poštanski uredi ne rade s korisnicima usluga.

Rezultat je to između ostalog postignutog dogovora i sklapanja Ugovora o poslovnoj suradnji Hrvatske pošte i Općine Križ, a sve u cilju zadržavanja i poboljšanja usluga za građane Općine Križ. Naime, Općinski je načelnik Općine Križ Marko Magdić sklopio Ugovor o poslovnoj suradnji s HP-Hrvatskom poštom d.d.,  kojim je omogućeno da sve fizičke osobe, koje vrše plaćanja prema Općini Križ, isto mogu obaviti u poštanskim uredima Hrvatske pošte u Križu i Novoselcu bez ikakve naknade. Te troškove platnog prometa, odnosno naknade koju građani neće morati platiti snosit će Općina Križ.