USKRSNA ČESTITKA

Drage sugrađanke i sugrađani,

U vremenima kada teško pronalazimo izvore radosti i mira, simbol pobjede dobra nad zlom i života nad smrću, pruža nam novu duhovnu snagu. Najveći kršćanski blagdan – Uskrs uz Isusovo uskrsnuće neka u svakom od nas probudi  ljubav jednih prema drugima, te donese radost življenja uz mir, zdravlje i sreću. Ovaj najveći kršćanski blagdan provedimo u blagostanju i miru obiteljskog okruženja i u vjerskom zajedništvu.

U ime Jedinstvenog upravnog odjela Općine Križ, zamjenika Općinskog načelnika Zlatka Hrastića, Općinskog vijeća Općine Križ i svoje osobno ime želim svima sretan Uskrs sa željom da ovo blagdansko vrijeme u svima pobudi mir, međusobno razumijevanje i nadu u bolje sutra.

Općinski načelnik Općine Križ:
Marko Magdić, struč.spec.oec.

DOĐITE NA LIDL CROSS HILL RUN 18.05.2019. GODINE U KRIŽ

Budite aktivni kroz godinu, prijavite se na utrku u Križu i osvojite bogate nagrade. Pokrovitelj utrke je tvrtka Lidl, a organizatori Općina Križ i Run Croatia.

Utrka se održava 18.05.2019. godine a prijaviti se možete na www.runcroatia.hr i www.stotinka.hr

I ove godine u suradnji s pokroviteljem utrke Lidlom te našim suorganizatorima Run Croatia timom kao i  brojnim sponzorima, pripremili smo bogat fond nagrada za male i velike sudionike utrke te naravno roštilj za kraj uz DJ party.