Započela rekonstrukcija stepenica ispred Osnovne škole u Križu

Osim što su ove godine učenici Osnovne škole dobili nove udžbenike zahvaljujući Zagrebačkoj županiji i Općini Križ, ovih se dana radi i na znatnom povećanju standarda za sve učenike i učitelje te osnovne škole. Naime pri kraju je preuređenje školske kuhinje, a Općina Križ odlučila je kapitalnom donacijom Osnovnoj Školi Milke Trnine Križ, u iznosu od 40.000,00 kn, financirati popravak školskih stepenica kao poklon povodom početka školske godine, a sve u cilju sigurnosti djece. Sukladno dogovoru s Osnovnom školom koja vodi cijeli postupak rekonstrukcije stepenica, u prvoj fazi koja bi trebala biti privedena kraju kroz dva tjedna, stare stepenice bit će srušene te napravljene nove, a završni radovi na uređenju istih ukrasnim pokrovom slijede na proljeće. Također postavit će se i rukohvat cijelom dužinom stepenica.