Poduzetnička zona Križ d.o.o. nabavila novi malčer

Za potrebe održavanja zelenih površina u nadležnosti Općine Križ koje obavlja trgovačko društvo Poduzetnička zona Križ d.o.o.,  spomenuto je trgovačko društvo ovih dana nabavilo i novi malčer vrijedan oko 30 tisuća kuna za svestranu primjenu na zelenim i poljoprivrednim površinama i zapuštenim  terenima.

Nakon nabavke radnog stroja, traktora s dodatnom opremom, a s obzirom na potrebe održavanja velike količine zelenih površina, nabavljen je i malčer koji se može primijeniti kod usitnjavanja svih žetvenih ostataka, za usitnjavanje ostataka rezidbe u voćnjacima i vinogradima i drobljenja grana debljine do 5 cm. Konstrukcija malčera je pojačana. Ima pojačan okvir i jače nosače luka.

Od sada trgovačko društvo Poduzetnička zona Križ d.o.o. može samostalno obavljati poslove košnje veće površine i visoke trave, raslinja i živica i to ekonomično i učinkovito i pravovremeno bez potrebe angažiranja vanjskih suradnika.