Prijavi se na Obiteljsku biciklijadu, povodom Dana Općine Križ

Općina Križ u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Ivanić-Grad i potporu Vatrogasne zajednice Općine Križ, u povodu obilježavanja Dana Općine Križ, organizira Obiteljsku biciklijadu Križ 2018. u nedjelju 26.08.2018. godine.

Prijave su moguće od 10.07. do 20.08.2018. godine na e-mail info@opcina-kriz.hr

Prijavnica za Obiteljsku biciklijadu Križ 2018

Sve informacije mogu se dobiti i na broj telefona 091 2824 517.

Na dan biciklijade prijave moguće i na info pultu u parku u Križu od 9 do 10 sati uz preuzimanje okrjepe za sve natjecatelje.

PROGRAM BICIKLIJADE:
START: Trg Sv. Križa u 10:30 sati
ODMOR I OSVJEŽENJE: kod društvenog doma u Konšćanima

CILJ: iza 12 sati Trg Sv. Križa, Križ
DODJELA NAGRADA ZA SUDIONIKE I DRUŽENJE

DUŽINA STAZE BICIKLIJADE: 11,3 km

STAZA BICIKLIJADE: Start je na Trgu Sv. Križa, zatim se Zagrebačkom ulicom vozi u Gornji Prnjarovec, te Donji Prnjarovec iz kojeg se vozi u pravcu naselja Konšćani. Kod društvenog doma u Konšćanima predviđena je okrjepa. Iz Konšćana se vozi Graničarskom ulicom te se skreće u Selsku ulicu, a iz nje u Školsku ulicu u Novoselcu. Iz Školske ulice skreće se desno u Moslavačku ulicu, zatim u Kolodvorsku ulicu u Novoselcu iz koje se preko Ulice Hrvatske mladeži vozi u smjeru Industrijske ceste sve do Ulice braće Radić po kojoj se vozi u smjeru Križa do cilja na Trgu Sv. Križa.

više o propozicijama i nagradama saznajte u prilogu:

PROPOZICIJE OBITELJSKE BICIKLIJADE KRIŽ 2018

BESPLATNI UDŽBENICI – OBAVIJEST

Poštovani roditelji,

Općina Križ u suradnji s Zagrebačkom županijom po prvi put u povijesti osigurala je sredstva za nabavu udžbenika za sve učenike Osnovne škole Milke Trnine. Za sljedeću školsku godinu osigurana su sredstva u ukupnom iznosu od 298.104,00 kuna, od čega Općina Križ osigurava 123.734,00 kuna, a Zagrebačka Županija 174.370,00 kuna za nabavu kompleta udžbenika i radnih bilježnica za obvezne predmete.

Udžbenike i radne bilježnice za izborne predmete (vjeronauk, informatika, njemački jezik), povijesni i geografski atlas i likovne mape kao i bilježnice te potreban školski pribor, roditelji kupuju sami.

Naša škola je ušla u eksperimentalni program pa će učenici prvih i petih razreda dobiti sve udžbenike. Osim toga učenici sedmih razreda će dobiti udžbenike za biologiju, kemiju i fiziku.

Udžbenici će učenike dočekati na školskim klupama na početku sljedeće školske godine.