OBAVIJEST o ažuriranim podacima za Prijedlog programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ

S danom 11.05.2018. godine započeo je javni uvid u prijedlog programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Križ., a 18.05.2018. godine održano je javno izlaganje programa u sjedištu Općine Križ. Izrađivač Programa dostavio je ažurirane podatke i karte s ucrtanim oblicima raspolaganja te iste objavljuju radi uvida.

Uvid u prijedlog Programa može se izvršiti u prostorijama Općine Križ, Trg Svetog Križa 5, do 25.05.2018. godine, radnim danom od 8,00 do 14,00 sati. Također, uvid je moguć i putem općinske internetske stranice www.opcina-kriz.hr. Pisani prigovori ili primjedbe na prijedlog Programa mogu se dati Općini Križ najkasnije do 25.05.2018. godine. O svim prigovorima odlučivat će Općinsko vijeće Općine Križ u roku od 30 dana od podnošenja istih.

KRIŽ_glavna tablica_23 05

KRIŽ_Pregled po oblicima i ko

2018_05_24_Križ T1

Hrastilnica