PRIJAVI SE NA CROSS HILL RUN KRIŽ 2018. – POGLEDAJ PROMO VIDEO!

Ako se još niste prijavili na Cross Hill Run Križ 2018. – Utrka dobrih želja, powered by Run Croatia -19.05.2018. učinite to što prije I TRČITE S PRAVIM RAZLOGOM! Utrku ove godine vodi i trkače animira Davor Dretar Drele koji je zajedno s Općinskim načelnikom Markom Magdićem glavni glumac promo videa kojeg je za Općinu Križ izradio Foto video klub 35 mm Križ.

Prijava: do 10. svibnja 2018. godine i to na poveznici www.runcroatia.hr i www.stotinka.hr
Informacije: na mobitel +385914430007, e-mail: sven.veronek@gmail.com
O PRIJAVAMA I STARTNINI VIŠE NA: http://runcroatia.hr/event/cross-hill-run-kriz-19-05-2018-trcite-s-nama-utrku-dobrih-zelja/

ODRŽAN KOT – Kriško orijentacijsko takmičenje

Uspješno je završeno Kriško orijentacijsko takmičenje KOT, koje se nakon gotovo jednog desetljeća pauze održalo u Općini Križ i to u organizaciji  Odreda izviđača Siniša Pavković Križ. Općina Križ dobro je poznato okupljalište izviđača iz cijele Hrvatske i šire što dokazuje i odaziv od gotovo 250 članova izviđačkih odreda iz cijele Hrvatske i regije. Naime po prvi je put KOT bio i međunarodno natjecanje.

Tijekom vikenda od 6. do 8. travnja 2018. godine izviđačko natjecanje u formi državne izviđačke lige okupilo je oko 40 ekipa u dvije kategorije. Mlađi izviđači su se orijentirali od Novoselca do Križa i nazad, te tako upoznali Moslavački kraj. Stariji izviđači uspješno su prošli put od Marče stazom dugačkom 16 km pješice sve do Križa te putem odrađivali topo i ostale zadatke.

Završnici natjecanja, odnosno podjeli priznanja sudionicima i nagrada najboljima, nazočio je i Općinski načelnik Marko Magdić. Načelnik je organizatorima, Izviđačkom odredu Siniša Pavković iz Križa, zahvalio na uspješnoj organizaciji KOT-a za kojeg će i nadalje, istaknuo je, imati podršku Općine Križ.

KAKO JE BILO, POGLEDAJTE U GALERIJI!