Iskoristi popust na grupne prijave za utrku CROSS HILL RUN KRIŽ 2018.!

Iskoristi popust na grupne prijave za utrku CROSS HILL RUN KRIŽ 2018.! Na prijavljenu grupu od 10 ljudi idu 2 besplatne kotizacije (plaća se 8 kotizacija). Molimo da se trkači registriraju na www.stotinka.hr i nakon toga pošalju popis imena za evidenciju, a ujedno i potvrdu o grupnoj uplati na email sven.veronek@gmail.com.

Više o prijavi i popustu na: http://runcroatia.hr/event/cross-hill-run-kriz-19-05-2018-trcite-s-nama-utrku-dobrih-zelja/ i https://www.stotinka.hr/hrv?month_year=052018

Cross Hill Run Križ 2018. – Utrka dobrih želja, powered by Run Croatia -19.05.2018.

Mjesto održavanja: Općina Križ
Vrijeme održavanja: 19.05.2018. od 15 sati (subota)
Start – Cilj utrke: Križ
Prijava: do 10. svibnja 2018.
Informacije: na mobitel +385914430007, e-mail: sven.veronek@gmail.com
Start utrke: 17:30 sati
Duljina: 10 km i 5 km

Trasa: Start utrke je na Trgu Sv. Križa u Križu te se kreće kroz Zagrebačku ulicu, zatim Čoporovom ulicom prema ulici Josipa Badalića u smjeru centra Križa. Iz ulice Josipa Badalića skreće se u ulicu Braće Radića sve do skretanja u Industrijsku cestu. Industrijskom cestom utrka ide u smjeru Novoselca prema Ulici Hrvatske mladeži zatim lijevo kroz Kamenarsku ulicu izbija na Moslavačku ulicu. Moslavačkom ulicom ide se u smjeru centra Križa i to do kružnog toka na kojem se izlazi na drugom izlazu prema centru Križa, točnije ulicom Milke Trnine do Trga Sv. Križa gdje je cilj. Trasa je duga 5 km, a za dionicu od 10 km istrčavaju se dva kruga iste trase.

PROGRAM:
15– 17 sati – Registracija trkača
17:00 sati – FIT LIFE udruga za rekreaciju – grupno zagrijavane uz trenericu Ivanu Gašparec u centru Križa
17:30 sati – start utrke na 5 km i 10 km
19 sati – start utrke KIDS RUN – revijalna utrka i to učenika od 1-4 razreda i 5-8 razreda
19:30 sati – Završetak utrke i proglašenje pobjednika

POPRATNI SADRŽAJI:
–  baloni dobrih želja- pisanje poruka na balone i puštanje istih u zrak na startu
–  prezentacija lokalnih proizvoda, rukotvorina i OPG-a
–  Škrlet corner udruge Škrlet Moslavina – degustacija Škrleta
–  prezentacija  Učeničke zadruge Jabuka Osnovne škole Milke Trnine Križ
–  animacijske radionice/igraonice za djecu u parku
–  podjela zahvala, medalja i pehara
–  party uz DJ-a
–  večera (roštilj) za sudionike
–  bogat fond tombola i nagrada

O PRIJAVAMA I STARTNINI VIŠE NA: http://runcroatia.hr/event/cross-hill-run-kriz-19-05-2018-trcite-s-nama-utrku-dobrih-zelja/

Svaki trkač dobiva: startni broj, digitalno mjerenje vremena te brza objava rezultata  na runcroatia.hr i stotinka.hr, vođenje evidencije i bodovanja, okrjepa za trkače dužinom staze i na završetku utrke, medicinska pomoć, dry fit majica, startni paket, pehare po apsolutnim kategorijama + finišerske medalje za sve sudionike, sudjelovanje u tomboli s vrijednim nagradama, večera i party uz DJ-a nakon utrke.

Preko 200 trkača iz cijele Hrvatske i oko 80 djece trčalo je 20.05.2017. godine u Križu na prvoj Cross Hill Run utrci organiziranoj od strane Općine Križ i Run Croatia tima. Na inicijativu Općinskog načelnika Općine Križ Marka Magdića, početkom 2017. godine krenulo se s planiranjem sportskog događaja u cilju promocije sve zanimljivijeg i atraktivnijeg vida sportske aktivnosti – trčanja. Prema reakcijama trkača, prva utrka Cross Hill Run Križ 2017. godine – nazvana i Utrka dobrih želja, više je nego uspješno odrađena. Uspjeli smo pronijeti glas o našoj maloj zelenoj općini diljem Hrvatske, trkači su je spominjali kao jednu od najbolje organiziranih utrka, a ono što je najvažnije uspjeli smo zainteresirati velik broj osoba za trčanje koje sada aktivno sudjeluju na utrkama diljem Hrvatske.

Cross Hill Run utrka je u 2017. godini generirala preko nevjerojatnih 125.000 impresija na facebooku i na instagramu, što je polučilo izuzetnu vidljivost za brend same utrke, destinacije i sponzora. Preko 3500 lajkova i gotovo 200 komentara govori o samoj interakciji s brendiranim fotografijama. Ciljna skupina jedinstvene Pic2Go brendirane fotografije su trkači između 25-44 godina starosti, a njih 133 je podijelilo svoje fotografije s utrke u svom krugu. Prosječni facebook korisnik ima preko 300 prijatelja.

Izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika i popis važećih kandidatura

Odbor za izbor imenovanja Općine Križ u punom sastavu, predsjednica Ines Dundović te članovi Blaž Prcela i Maja Lajpold, sastali su se 15.03.2018. godine te razmatrali prijedloga kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika pristiglih na Javni poziv za isticanje kandidature za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika objavljen na internetskoj stranici Općine Križ dana 14.02.2018. godine.

Odbor za izbor i imenovanja Općinskog vijeća Općine Križ, izvršio je provjeru formalnih uvjeta prijavljenih kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te je utvrdio da su sve kandidature pravovaljane jer su podnesene od strane ovlaštenog predlagatelja, da su iste pravovaljane, potpune i pravilno sastavljene i s propisanim dokazima te da svi prijavljeni kandidati ispunjavaju uvjete za izbor vezano za dob i prebivalište na području Općine Križ. Sukladno navedenom formalne uvjete za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika ispunjava svih 6 prijedloga, odnosno kandidatura. Na temelju navedenog, Odbor za izbor i imenovanja sastavlja, utvrđuje i objavljuje na internetskoj stranici Općine Križ, Izvješće o provjeri formalnih uvjeta prijavljenih kandidata za izbor članova Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te popis važećih kandidatura.

Saziv sjednice Odbora za izbor i imenovanja

Zapisnik sa sjednice Odbora za izbor i imenovanja

Izvješće o provjeri formalnih uvjeta za izbor Savjeta mladih Općine Križ i njihovih zamjenika te popis važećih kandidatura