Osnovna škola Milke Trnine domaćin Županijskog natjecanja iz povijesti

Danas se održava natjecanje iz povijesti i to učenika osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije kojem je domaćin Osnovna škola Milke Trnine Križ. Ravnatelj Zlatko Hasan istaknuo je da na natjecanju iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije sudjeluje oko 80 učenika te oko 60 njihovih mentora. Učenici će u slobodno vrijeme obići Knjižnicu i čitaonicu Križ, Galeriju Križ i Župnu crkvu Uzvišenja Sv. Križa.

Osim natjecanja iz povijesti u ponedjeljak, 05.03.2018. godine, u našoj je školi održano Županijsko natjecanje u futsalu za dječake 7. i 8. razreda, te s ponosom čestitamo pobjednicima ŠSD “Križ” Osnovne škole Milke Trnine Križ, a pobjedničku ekipu čine Marko Marić, Ivan Cvijanović, Luka Stojković, Filip Majer, Sven Rehtaček, Marko Kutlić, Matej Jalžečić, Danijel Štajdohar, Tin Košutić,  njihov je voditelj Igor Abramović.

Natjecanja će se ovog mjeseca u našoj školi održavati sljedećim redom:

10.03.2018. Matematički četverac, ekipno natjecanje iz matematike

14.03.2018. Županijsko natjecanje u rukometu za dječake 7. i 8. razreda