JAVNI NATJEČAJ za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ  u 2018. godini.

Općina Križ poziva udruge čiji su programi usmjereni na rad iz područja zdravstva,  socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini da prijave svoje programe/projekte. Ukupno planirana vrijednost Javnog natječaja za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini ( u daljnjem tekstu: natječaj)  je 40.000,00 kuna. Najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom programu/projektu je 1.000,00 kuna, a najveći iznos po pojedinom programu/projektu je 10.000,00  kuna. Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 06.03.2018. godine. Detaljnije u tekstu Javnog natječaja i Uputama za prijavitelje:

Upute za prijavitelje – JAVNI NATJEČAJ za dodjelu financijske potpore udrugama iz područja zdravstva, socijale i preventive od interesa za Općinu Križ u 2018. godini

Obrasci:

OPISNI OBRAZAC PROGRAMA 2018. – (soc.zdr.prev.)

OBRAZAC PRORAČUNA 2018. – (soc.zdr.prev.)

Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja

Obrazac izjave o nepostojanju duga

Obrazac izjave o nekažnjavanju

OBRAZAC IZVJEŠĆA ZA 2017.

Obrazac za ocjenu kvalitete Javni natječaj 2018. – (soc.zdr.prev.)

Odluka o načinu raspodjele sredstva za 2018. namijenjenih financiranju projekata udruga 21.11.2017.

Program socijalnih potreba za 2018.

Svečano proglašenje najsportaša Općine Križ za 2017. godinu

Svečano proglašenje najsportaša Općine Križ za 2017. godinu u organizaciji Zajednice športskih udruga Općine Križ i Općine Križ održati će se u petak 9. veljače 2018. godine u Domu kulture Josip Badalić u Križu, s početkom u 18:00 sati. Kao i svake godine do sada, priznanja će primiti sportaši i sportašice u kategorijama školskog uzrasta, mlađe i starije mladeži, sportske nade (pojedinačno i ekipno), sportski kolektiv, pojedini sportski klubovi za doprinos u promicanju i razvoju sporta kao i istaknuti sportski djelatnici. Od ove godine OŠ Milke Trnine Križ na proglašenju najsportaša Općine Križ predstavljati će sportaši koji su tijekom školske godine predstavljali školu na različitim školskim sportskim natjecanjima i u različitim sportovima. Isto tako, svečanosti će nazočiti i istaknuti hrvatski sportaši Lovro i Goran Šprem, a u prigodnom programu će sudjelovati učenici OŠ Milke Trnine Križ i članovi Megarock kluba.

Pozivamo sve stanovnike Općine  Križ da  dođu i svojom nazočnošću podrže najsportaše i najsportašice, te najbolje klubove naše Općine i  škole.