Javni natječaj za dodjelu prostora Općine Križ na korištenje udrugama

Općina Križ raspisuje Javni natječaj za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Križ i prostora s kojima Općina Križ upravlja na korištenje udrugama za provođenje aktivnosti od interesa za opće dobro na rok od dvije godine. Prostori se dodjeljuju na korištenje udrugama temeljem Javnog natječaja sukladno mogućnostima Općine Križ, uz posebnu pažnju da se racionalno koriste. Općina Križ dodijeliti će prostore udrugama na rok od dvije godine, uz naplatu jedne kune po metru kvadratnom godišnje. Rok za podnošenje prijedloga programa/projekata je zaključno s danom 28.02.2018. godine.

Javni natječaj za dodjelu prostora u vlasništvu Općine Križ – 25.01.2018.

PRIJAVA – Javni natječaj za dodjelu prostora za rad udruga – 25.01.2018.

Obrazac izjave o nepostojanju duga

Obrazac izjave o pristanku na zajedničko korištenje prostora

Obrazac izjave o nekažnjavanju

Odluka o utvrđivanju uvjeta i načina dodjele prostora na korištenje udrugama 04.07.2016.

Zaključena još jedna faza projekta sanacije odlagališta Tarno

Iz komunalnog društva Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad obavještavaju da je proteklog tjedna zaključena još jedna faza projekta sanacije odlagališta Tarno u Ivanić-Gradu. Iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost dostavljen je Zapisnik o obavljenom redovnom nadzoru kojim se zaključuje projekt izgradnje Plohe 6, odnosno Etapa I – Faza II sanacije odlagališta.

Zapisnik je službena potvrda da je projekt sanacije obavljen u skladu sa svom važećom dokumentacijom te služi kao osnova po kojoj se isplaćuju sufinancirana sredstva. Podsjetimo, komunalno društvo Ivakop d.o.o. Ivanić-Grad i FZOEU su u 2017. godini potpisali Ugovor o sufinanciranju 60% ukupne investicije izgradnje Plohe 6 na odlagalištu Tarno koja iznosi 950.548,50 kn te je obveza Fonda da isplati sredinom veljače svoj udio u sufinanciranju od 570.329,10 kn.

Očevid je dostavljen nakon provedenog redovnog nadzora na odlagalištu Tarno na kojem su bili predstavnici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost te direktorica komunalnog društva Ivakop Sanja Radošević.

Izvor:  http://ivakop.hr/ispunjeni-uvjeti-za-isplatu-sufinanciranih-sredstava-od-strane-fzoeu/