9. ZIMSKI KUP DVD-a JOHOVEC

U petak 05.01.2018. godine, održan je već 9. po redu zimski kup DVD-a Johovec. Natjecanje se održalo u školskoj sportskoj dvorani u Križu. Na natjecanju je nastupilo ukupno 28 natjecateljskih ekipa koje su se natjecale u 4 kategorije, i to: Muški A, Muški B, Žene A i Žene B. U kategoriji Muški A prva tri mjesta osvojili su: 1. DVD RAZLJEV II, 2. DVD RAZLJEV I, 3. DVD DEANOVEC. U kategoriji Muški B prva tri mjesta osvojili su: 1. DVD RIBNICA I,
2. DVD STRMEC BUKEVSKI, 3. DVD ŠARAMPOV DONJI. U kategoriji Žene A prva tri mjesta osvojile su: 1. DVD RIBNICA I, 2. DVD RIBNICA II, 3. DVD STRMEC BUKEVSKI. U kategoriji Žene B prva tri mjesta osvojile su: 1. RIBNICA I, 2. DVD RIBNICA II, 3. DVD TUROPOLJE. Ukupni pobjednik kupa u muškoj kategoriji je DVD RAZLJEV, a u ženskoj kategoriji DVD RIBNICA koji su uz pehare za prva mjesta osvojili i prijelazne pehare. Pehare i diplome najboljima dodjelili su: Mario Matanić – zapovjednik Vatrogasne zajednice Općine Križ, Zlatko Hrastić – zamjenik općinskog načelnika Općine Križ, te Dubravko Smiljanić – predsjednik DVD-a Johovec. DVD Johovec zahvaljuje se svim natjecateljskim ekipama koje su nastupile na ovom natjecanju te svima koji su pripomogli u organizaciji istog, te s ponosom najavljuje jubilarni 10. ZIMSKI KUP DVD-a JOHOVEC koji će se održati 05.01.2019. godine. žb(4) ža(5) mb(4) ma(5)