Sanja Pilić gostovala je danas u školskoj knjižnici

Književnica Sanja Pilić gostovala je danas u školskoj knjižnici Osnovne škole Milke Trnine u Križu. Gostovanje su organizirali Mozaik knjiga i Knjižnica i čitaonica Križ Općine Križ, zajedno na tragu dugogodišnje uspješne suradnje. Knjižničarka Martina Rogić zajedno sa nastavnicama hrvatskoga jezika i učenicima u punoj knjižnici dočekali su Sanju Pilić puni zanimljivih pitanja o likovima iz njezinih knjiga. Učenici su zainteresirani i razigrani komentirali teme iz suvremenog života zajedno sa autoricom, isprativši je na kraju gromkim aplauzom.
Književni talent i sposobnost prilagodbe dječjem svijetu u književnim ostvarenjima Sanje Pilić dobilo je svoju potvrdu u obliku Nagrade „Grigor Vitez“ koju je ova spisateljica dobila po treći put i to za roman za mlade Pošalji mi poruku! Književnica Sanja Pilić dobitnica je i Nagrade ‘Mali princ’ za najbolju dječju knjigu u regiji, a nagrađena je za knjigu ‘Pošalji mi poruku’.
Radujemo se novim susretima u Križu sa ovom nadasve osebujnom književnicom.