Sandra Petrž u Galeriji Križ

Sinoć se u Galeriji Križ predstavila Sandra Petrž – osebujna i svestrana autorica knjiga i pjesama koja je kroz njih najiskrenije progovorila o izuzetno teškom razdoblju života kao zlostavljana djevojčica, supruga i žena. Glumac Anđelko Antić Blažević – čitao je ulomke iz knjige,, SANDROČKA ZLOSTAVLJANA“, a sama je autorica čitala stihove uz glazbenu pratnju Damira Vogrinca Vogre na gitari i Ivana Aranđelovića na klavijaturama. Svoj je stručan osvrt temi nasilja u obitelji dala i Martina Cuvaj, ravnateljica Centra za socijalnu skrb Ivanić-Grad. Vrlo dirljivo i potresno osobno svjedočanstvo autorica Sandra Petrž započela je i završila apelom da svi prepoznaju nasilje i na njega reagiraju . Program je autorica zaokružila pjevajući ljubavne pjesme, uz poruku da se svatko može izvući iz kruga nasilja – samo to treba odlučiti i hrabro krenuti. Autorici i gostima zahvalio se zamjenik Općinskog načelnika Zlatko Hrastić, naglašavajući potrebu da se uvijek pomogne povrijeđenima i slabima uz obećanje novog susreta s autoricom i njezinim novim pjesmama.