Obavijest korisnicima Vodoopskrbe i odvodnje Ureda Ivanić Grad

Stanovnici  Grada Ivanić-Grada, Općine Križ i Općine Kloštar Ivanić obavještavaju se o novim telefonskim brojevima tvrtke Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije, ured Ivanić-Grad, koji će se početi koristiti od 1. kolovoza 2017. godine.

sva pitanja vezana uz vodoopskrbu i odvodnju na spomenutom području građani mogu uputiti na sljedeće brojeve telefona:

01/4095-130 naplata i obračun usluga / 01/4095-131 tehnička služba

Te e-mail adrese:

Vodoopskrba i odvodnja Zagrebačke županije:   viozz@viozz.hr
Ured Ivanić Grad:   vjekoslav.broz@viozz.hr (voditelj ureda)

Adresa ureda Vodoopskrbe i odvodnje Zagrebačke županije u Ivanić-Gradu i dalje je na adresi Savska 50 (u zgradi Ivakopa).

Obavijest korisnicima Vodoopskrbe i odvodnje Ureda Ivanić Grad

Obavijest o obilježavanju blagdana Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

Općina Križ obilježiti će Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja u subotu 5. kolovoza 2017. godine i to prema sljedećem rasporedu:

09,45 sati – Posjet Spomen sobi poginulih branitelja Domovinskog rata Općine Križ
10,00 sati – Polaganje vijenca kod Centralnog križa na groblju u Križu
10,20 sati – Polaganje vijenca kod Centralnog križa na groblju u Rečici Kriškoj.
11,00 sati – Sveta misa u župnoj crkvi Uzvišenja sv. Križa u Križu