Karate klub „KIK“ Križ putuje na Prvenstvo Balkana u Istanbul

Općinski  načelnik Općine Križ Marko Magdić održao je prijem za mlade i uspješne članove karate kluba „Kik“ u povodu njihovih izvrsnih rezultata koje ostvaruju te priprema za predstojeća važna natjecanja kao što je 22. Prvenstvo Balkana za mlađe uzraste (od 8 do 16 godina ) koje se u održava Istanbulu od 18. – 21. 05. 2017. godine.

Balkanska federacija okuplja 16 zemalja među kojima je i Hrvatska, koja vodi značajnu ulogu kako u organizaciji, tako i u postignutim rezultatima. Klub s  ponosom ističe i dvije medalje Karate kluba “KIK“ Križ osvojene na prvenstvima Balkana 2014. i 2015. godine.

Karate klub „KIK“ sa svojim natjecateljima i njihovim izuzetnim uspjesima, osvojenim medaljama na prvenstvu Hrvatske 2017. godine Matej Gorić 1. mj. učenici – 30 kg , Mateo Čukelj 1. mj. učenici – 34 kg , Dominik Gecan 1. mj.  učenici – 46 kg, i Filip Cvetko 4. mj. ml. kadeti – 48 kg, izborili su nastup na Prvenstvu Balkana. Natjecatelji su to koji svojom požrtvovnošću, radom te kvalitetom zaslužuju biti među najboljim natjecateljima 16 zemalja Balkana i pretendirati za mjesto na pobjedničkom postolju, što bi bio rezultat od posebne važnosti i značenja za klub i zajednici u kojoj djeluju.

Na prijemu kod Općinskog načelnika uz trenera Darka Bunjevca i predsjednicu Karate kluba „KIK“ Križ Margaretu Medunić i Mateo Čukelj, Matej Gorić, Dominik Gecan, Filip Cvetko te Luka Košćević. Općinski načelnik Općine Križ, svima je njima čestitao na ovim izuzetnim rezultatima te poželio još mnogo sportskih uspjeha, ali i obećao da će Općina Križ dijelom sufinancirati odlazak ovih uspješnih sportaša na Prvenstvo Balkana.

OBAVIJEST GRAĐANIMA o radovima asfaltiranja kolnika Drvodjelske ulice u Novoselcu

Obavještavaju se građani da će s danom 12. svibnja 2017. godine započeti izvođenje radova u Drvodjelskoj ulici.

Radovi obuhvaćaju izgradnju novog asfaltiranog kolnika u dva sloja na nosivoj stabilizirajućoj podlozi, te uređenje bankina.

Predviđeni rok završetka radova je tri radna dana.

U vrijeme izvođenja radova biti će djelomično onemogućeno prometovanje što će se regulirati prometnim znacima te pozivamo stanovnike navedene ulice da korištenje svojih vozila prilagode i usklade prema dinamici radova asfaltiranja.

U slučaju nepovoljnih vremenskih uvjeta, radovi se mogu produžiti van najavljenog roka.

Zahvaljujemo na razumijevanju