JAVNI NATJEČAJ za prikupljanje pisanih ponuda za davanje u zakup poslovnoga prostora u Obedišću

U Narodnim novinama br. 38 od 19.04.2017. godine pod rubrikom Nadmetanja objavljen je Javni natječaj za prikupljanje pisanih ponuda za davanje u zakup poslovnoga prostora u Obedišću.

Rok za dostavu ponuda na adresu Općine Križ je 8 dana od objave natječaja, tj. do zaključno s danom 27.04.2017. godine.

Link na natječaj: http://narodne-novine.nn.hr/search.aspx?sortiraj=4&kategorija=3&ogvrsta=25&godina=2017&broj=38&rpp=10&qtype=1&pretraga=da

Izgradnja kućnih priključaka na vodoopskrbni sustav u naselju Širinec

Početkom 2016. godine završeni su radovi na izgradnji vodovoda u naselju Širinec čime je zaokružena cjelina vodovodne mreže u tom dijelu Općine Križ, na način da su spojeni cjevovodi Poduzetničke zone, Moslavačke ulice i glavnog cjevovoda Križ-Širinec. Izgrađeno je 1850 m vodovoda za što je iz Proračuna Općine izdvojeno 745.093,25 kn. Početkom siječnja 2017. godine obavljen je tehnički pregled te je dobivena i Uporabna dozvola za vodoopskrbni sustav dijela naselja Širinec i Križ. Stanovnici tog dijela Općine Križ sada se mogu priključiti na vodoopskrbni sustav te ih Općina Križ poziva da to učine u što većem broju.

Za sva eventualna pitanja vezana uz izgradnju kućnih priključaka možete se obratiti u Vodoopskrbu i odvodnju Zagrebačke županije d.o.o. za vodoopskrbu i odvodnju, ured Ivanić-Grad, Savska ulica 50, telefon: 01/2888938, e-mail: info.ivanicgrad@viozz.hr, www.vioz.hr, ili u Općinu Križ osobno i na broj telefona 01/2831 510.