Općina Križ u suradnji s Križevačkom udrugom pivara i ove godine organizira 2. po redu Krigl fest – Craft & gril & rock fest i to u subotu 01.06.2019. godine u centru Križa. Na Krigl festu svoje će pive predstaviti Crafter’s, zatim Pivovara Daruvar, Križevačka pivovara i Križevačka udruga pivara.

Program Krigl fest započinje već od 18 sati, a ljubitelji piva moći će se degustirati desetak vrsti piva koje je spravljeno u kućnim uvjetima.
Osim piva bit će tu i roštilj te zabavne pivske natjecateljske igre za posjetitelje koje će voditi domaćin Krigl festa Luka Bulić. Za dobru glazbu i ove će se godine pobrinuti rock band Yellow submarine, a prije njih zagrijati će nas blues band Pop rock škole iz Siska. Atmosferu će dodatno rasplamsati artistica s vatrom.
Općina Križ pripremila je i promotivne artikle Krigl Festa kao što su majice, čaše i dekice s logom manifestacije, a iste će se moći kupiti po popularnim cijenama te će prikupljeni novac biti doniran Caritasu Župe Uzvišenja Sv. Križa Križ.
U slučaju kiše Krigl fest će se održati u Društvenom domu u Križu.